026-43212000

گروه زر، درخشان در نمایشگاه خرمای بوشهر

گروه زر، درخشان در نمایشگاه خرمای بوشهر

شرکت زرگرین با محصولات شیرین خود در پنجمین نمایشگاه بین المللی خرما ومحصولات جانبی که در بوشهر برگزار می شود حضوری درخشان یافته است.
بنابر گزارش روابط عمومی گروه صنعتی پژوهشی زر ، انواع کود مایع عالی ویژه درخت خرما و شیرین کننده ویژه شیره خرما را با برند زرگرین در پنجمین نمایشگاه بین المللی خرمای بوشهر ارائه کرد.
هم اکنون زرگرین محصوللتی شامل کودهای کامل ارگانیک مایع ، Npk ، فروت ست ، بذرمال و فسفات پتاسیم را تولید و عرضه می کند. همچنین شرکت زرنام نیز انواع محصولات شیرین کننده منتج از دانه ذرت راکه مناسب استفاده در محصولات مختلف غذایی است تولید می کند. شرکت زرنام و زرگرین در غرفه F1 سالن لیان نمایشگاه بین المللی بوشهر آماده پذیرایی از تولیدکنندگان مواد غذایی و علاقمندان است.
کودهای زرگرین دارای درصد زیادی از اسیدآمینه هاست که نخستین بار در ایران بر پایه غلات و سلولهای بنیادی تولید شده و کشور را از واردات این محصولات بی نیاز کرده است.
استفاده از این کودها در مناطق مختلف کشور موجب افزایش کیفیت و کمیت محصولات زراعی ، باغی و گلخانه ای شده است.
کودهای زرگرین تاییدیه معتبرترین مرجع گواهی ارگانیک اتحادیه اروپا در سوئیس را دارد و به کشورهای مختلف صادر می شود.
پنجمین نمایشگاه بین المللی خرما و محصولات جانبی با ارائه آخرین دستاوردها در زمینه محصولات و تجهیزات، ادوات و ماشین آلات تا ۲۶ آبان دایر است و علاقه مندان می توانند از ساعت۱۷ تا ۲۲ برای بازدید مراجعه کنند.