026-43212000

جدیدترین کودهای ارگانیک گروه صنعتی پژوهشی زر در نمایشگاه کشاورزی تهران

گروه صنعتی پژوهشی زر با کودهای جدید و ارگانیک که نخستین بار در ایران تولید شده است در نهمین نمایشگاه تخصصی نهاده های کشاورزی حضور دارد.
گروه صنعتی پژوهشی زرنام از زیرمجموعه های هلدینگ زر ، کودهای آلی مایع ارگانیک را در غرفه 25 سالن 27 نمایشگاه بین المللی تهران ارائه کرده است.
این کودها با برند زرگرین در حوزه صنعت کشاورزی تولید می شود و دارای درصد بالایی از اسیدآمینه ها و شامل کودهای N.P.K ، فسفات پتاسیم ، گوگردی مایع ، “فروت ست” و “بذرمال” است.
کودهای مایع آلی ارگانیک زرگرین نخستین بار در ایران بر پایه غلات ، “میکرومولکولها” ، “ماکرومولکولها” و سلولهای بنیادین ، تولید شده و کشور را از ورود این محصولات بی نیاز کرده است.
این کودها در بسیاری از مناطق کشور و برای محصولات زراعی ، باغبانی و گلخانه ای ، استفاده و موجب افزایش 12 تا 35 درصدی محصولات کشاورزی شده است.
کودهای زرگرین همچنین به کشورهای روسیه ، ترکمنستان ، ارمنستان ، آذربایجان ، عراق ، قزاقستان و قرقیزستان صادر می شود.
محصولات زرگرین تاییدیه موسسه ( bio.inspecta ) معتبرترین مرجع گواهی ارگانیک اتحادیه اروپا را در سوئیس دریافت کرده است و قابلیت رقابت با کودهای آلی ارگانیک اروپایی را دارد.
نمایشگاه تخصصی نهاده های کشاورزی ایران در ۱۰ سالن با حضور شرکت‌های تولیدکننده سم، کود و بذر تا 22 دی ماه در بزرگراه چمران برپاست.

علاقه مندان می توانند ساعت 9 صبح تا 15 به این نمایشگاه مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *